• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ролингс Нба Слем Забивање Меки Обрач Постави ОКЦ Гром

Ролингс Нба Слем Забивање Меки Обрач Постави ОКЦ Гром

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Прифатете ја вашата страст за обрачи и подгответе се да доминирате на теренот со овој единствен Оклахома Сити Гром Меки Обрач И Топка Поставени Од Ролингс! Сега можете да ја усовршите вашата игра додека ја покажувате гордоста на Оклахома сити во исто време со овој сет. Се одликува со уникатен дизајн со бои На Оклахома Сити гром и квалитетна тимска графика. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 90% Пвц/10% Полиестер Пополнете. Вклучува софи кошарка која има дијаметар од приближно 4". Печатени уметнички дела. Обрач и топката покажат логото и името на тимот. Не се потребни алатки. Пластичната табла со целосна боја мери приближно 12 "х 9". Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Роулингс.


Карактеристики на понудата

Слични понуди