• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Адирондак Бонифациј Преоптоварен Тепих, Крем Злато, 12' 15'

Адирондак Бонифациј Преоптоварен Тепих, Крем Злато, 12' 15'

 
DEN 1948.96

Количина на стоки
Достапно

Моќта Се Појави Во Турција. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.Колекцијата на тепих адирондак Килими Во Висок Стил, Лесна Нега Инспирирани од глобалното патување И смелите, шарени мотиви што ги красат модерните скијачки бунгалови, овие килими го преведуваат рустикалниот стил на ложа во врвно шик и лесна нега колекција Адирондак. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Заштедете Пари. Полипропилен. Оваа колекција е моќ се појави Во Турција, и е совршен додаток на вашиот дом за стилски, дизајнер надградба. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Живеат Подобро.


Карактеристики на понудата

Слични понуди