• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Капитал К Бебе Дете Момчиња Во Боја Блокирана Маица Со Долги Ракави На Хенли Варсити

Капитал К Бебе Дете Момчиња Во Боја Блокирана Маица Со Долги Ракави На Хенли Варсити

 
DEN 311.84

Количина на стоки
Достапно

Овој универзитет хенли мета за вашето момче постигнува тачдаун на стилот и дополнителен поен за удобност. Затворање со три копчиња на вратот. Долги ракави. Ребрести вратот и манжетни. Контраст покривање. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Универзитет За Момчиња За мали Деца Хенли ти Од Капитал К.


Карактеристики на понудата

Слични понуди