• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ИНДУСТРИИ АД Предност Автоматско Затемнување Шлем

ИНДУСТРИИ АД Предност Автоматско Затемнување Шлем

 
DEN 447.20

Количина на стоки
Достапно

Предност Серија, Патриот, Шлем За Заварување Со Автоматско Затемнување, Проширена Ултра Јасна Област За Гледање, Мала Тежина 16,22 МЛ, Најлон Отпорен На Големо Влијание, Надворешен Селектор На Сенка, Прилагодлива Лента За Глава Со 5 Точки Со Механизам За Пот, 7,70 КВАДРАТНИ метри 3,93" х 1,96", Проширена Област За Гледање, ДИН 9 до 13 Променливи Селекции НА Сенки ТИГ Оперативен ДО 8А, 4 Оптички Лак Сензори, 1/1/1/2 Оптички Јасност Рејтинг,1/16, 000 во Секунда брзина на префрлување. 5 Точка Прилагодлива Насочена Лента За Глава Со Механизам За Пот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди