• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Портрети На Расната Правда-Американци Кои Ја Кажуваат Вистината Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Портрети На Расната Правда-Американци Кои Ја Кажуваат Вистината Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Ова Трендови Меѓународни Портрети На Расната Правда-Американците Кои Ја Кажуваат Вистината Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди