• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Обновена Samsung 43 Класа 4K паметен LED телевизор

Обновена Samsung 43 Класа 4K паметен LED телевизор

 
DEN 4128.00

Количина на стоки
Достапно

Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. USB порти : Да, 2. Пакувањето може да биде генеричко. Сертификати во индустријата : 4 K Ultra HD поврзан. Производот може да пристигне во генеричка кутија што може да покаже претходно абење. Обновен Samsung 43 "Cass 4 K (2160p) Smart LED телевизор (UN43 MU6290 FXZA) : Клучни карактеристики : Дијагонална големина на екранот : 42,5". Резолуција : 2160p. Purcolor со детали од 4 K обезбедува природно и точно искуство во боја. Тип на задно осветлување : LED. Новиот паметен ТВ центар има побрза одговори за навигација и лансирање, како и вашите омилени услуги за стриминг. Сите реновирани телевизори доаѓаат со минимум 90-дневна ограничена гаранција обезбедена од производителот или снабдувачот. Тестиран е и прегледан од производителот или добавувачот на реновирање на трети лица да функционира како ново, со ограничено без знаци на абење. Паметна функционалност : Да.Samsung MU6290 Ultra HDTV го редефинира искуството за гледање со производство на живописна и шарена слика со висок динамичен опсег (HDR). Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Ова е реновиран производ. Искусете живописни детали со 4x Резолуцијата на UHD TV-сè што гледате ќе изгледа подобро, благодарение на вистинската боја и осветленоста. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Поврзување : HDMI влезови : Да, 3. Усогласеност на енергетската starвезда. Ефективна стапка на освежување : 120 Hz. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Паметна поврзаност : ТВ до мобилна / мобилна до ТВ пресликување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди