• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри Трендови Криста Полиестер Бања Килим, 20 32 Правоаголник, Морнарица

Подобри Трендови Криста Полиестер Бања Килим, 20 32 Правоаголник, Морнарица

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Ако барате елегантен, како и удобен тепих за бања, тогаш инвестирањето на вашите пари Во Тепихот Криста бат од Подобри Трендови не е лоша идеја. Со достапноста на шармантни кралски бои, овие можат да додадат привлечна поволност во вашата бања. Тие ви нудат извонредна апсорпција што исто така го прави тепихот против лизгање. Бидејќи се составени од памук, тие се супер меки и даваат неспоредлива удобност на вашите стапала. Тпр облогата под килимите помага да се понуди силно држење на подот. Ова може да ги натера да се задржат дури и на влажниот под. Покрај тоа што ги користат како душеци за капење, тие можат да бидат поставени и на тераси на отворено, влезови, места за базени итн. За перење и грижа за овие килими, ќе треба да бидете малку внимателни. За да се одржиesетскиот изглед на овие килими, од суштинско значење е да се оди само за чистење на самото место. Редовното вакуумирање на овие килими е исто така доволно за да се отстрани прашината и нечистотијата. Овој Килим за Капење е изработен од 25% Памук и 75% Полиестер со Поддршка на ТПР. Овие рачно ткаени килими за бања се совршен избор за вашата елегантна бања. Има функција што не се лизга што спречува повреди. Овие килими треба внимателно да се ракуваат бидејќи овозможуваат само чистење на самото место. Овие килими за капење се достапни во четири кралски бои. Има дополнително меко и супер апсорбирачко чувство. Исто така, обезбедува одлична превенција од влага и мувла. Големина : 20" х 32 " Правоаголник. Морнарица Боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди