• Најдобра цена
  • Неодамнешно
477060-Кралски Нерѓосувачки Челик Камион Страна Чекори, Изберете Форд F-Одговара изберете: 2015 - ФОРД F150, ФОРД F СУПЕР КАБИНА

477060-Кралски Нерѓосувачки Челик Камион Страна Чекори, Изберете Форд F-Одговара изберете: 2015 - ФОРД F150, ФОРД F СУПЕР КАБИНА

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Кралски 7 Овални Странични Чекори Делукс 7 "овален дизајн со преголема големина, 7" широки чекор влошки за ултра-удобност. Уникатно врвен стил со соодветни аголни влошки за чекори и крајни капачиња. Конструкција од нерѓосувачки челик за долготрајна отпорност на корозија. Завршна обработка од нерѓосувачки челик со висок лак за светол сјај без ' рѓа. Солиден, не-пропадна полипропилен чекор влошки за безбеден, безбеден влез и излез. Фабрички инсталираните пластични крајни капачиња и чекорните влошки се безбедно прицврстени на своето место. Лесна инсталација со држачи за монтирање специфични за возилото. Заградите обложени со прав користат прицврстувачи од нерѓосувачки челик за трајна цврстина. Сад патент# 8,448,969. Ограничена доживотна гаранција (едногодишни делови).


Карактеристики на понудата

Слични понуди