• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гудјер Серпентин Појас, 7-Ребро 84,6 Должина

Гудјер Серпентин Појас, 7-Ребро 84,6 Должина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Goodyear Појаси има развиено мулти V-појаси кои ги исполнуваат или надминуваат барањата ЗА OE, обезбедувајќи долг век на траење на ременот и тивко работење. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов Појас За Добра Година. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите. Долготрајно Гумено Соединение ЕПДМ. Комерцијална гумена формулација за тивко работење. Одговара Изберете : 2010-2020 ТОЈОТА 4РУНЕР 6 Цил 4 Л 2009-2014 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 6 Цил 4 Л 2011-2014 ТОЈОТА тундра 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди