• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Големиот Кањон Виски Очила, Во собата на 4

Големиот Кањон Виски Очила, Во собата на 4

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Чашите доаѓаат во кутија за подароци од 4 парчиња, совршена за љубителите на виски. Одликувајќи се со цврсто стакло големиот кањон дизајн, тие не се само убави, но функционални премногу. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : задоволството На Клиентите е наш врвен приоритет; Ако поради некоја причина не сме ги исполниле вашите очекувања, нудиме бесплатни приноси, без поставени прашања. ПОДАРОЦИ ЗА ВИСКИ ЗА МАЖИ : Дури и нашето пакување дава изјава; секое стакло за безбедни карпи за миење садови е индивидуално завиткано во монограмирана хартија и заштитено од четири страни; оваа кутија За Подароци Од Стакло Од 4 Парчиња Виски ја дава крајната изјава.Овие уникатни чаши за виски се само подарокот што ви треба. Комерцијалниот систем за полнење студ, изработен од издржлив X1 Кристален, го разладува и проветрува вискито за само 18 секунди. Не САМО ВИСКИ : овие ексклузивни чаши со цврста основа се совршени за секоја пригода, подобрувајќи го вкусот на вашите омилени коктели, мешани пијалоци, ликери, коњак, вотка, текила, џин, па дури и стилска чаша вода или сок. КОМЕРЦИЈАЛЕН СИСТЕМ ЗА ПОЛНЕЊЕ СТУД : Вграден во чашата за виски, едноставно чувајте го во замрзнувач за да ја внесете со освежувачка ладна енергија. УНИКАТЕН : еден од еден вид виски очила, совршен подарок за татковци кој прекрасен цврсто стакло големиот кањон дизајн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди