• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колгејт Јаглен Белење На Заби Паста За Заби, 4. оз, Кт

Колгејт Јаглен Белење На Заби Паста За Заби, 4. оз, Кт

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Колгејт со Паста за Заби Од Јаглен ги отстранува дамките и нечистотиите за побели заби и посвеж здив. Оваа паста за заби со јаглен чисти и дава свежина. Тоа е емајл безбеден и добар за секојдневна употреба. Формулата за флуор обезбедува заштита од шуплини. Ги отстранува површинските дамки и нечистотии за побели заби и посвеж здив. Белење паста за заби содржи микрополишери за светла насмевка. Содржи флуор за зајакнување на забната глеѓ и спречување на кариес. Безбеден за секојдневна употреба. Вкусот на нане за ладење ја остава устата да се чувствува чиста и свежа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди