• Најдобра цена
  • Неодамнешно
1. Кт Круша Облик Лондон Сини Топаз Обетки ВО 14к Бело Злато

1. Кт Круша Облик Лондон Сини Топаз Обетки ВО 14к Бело Злато

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Глам до вашиот изглед со овие 14k Бело Злато природен Лондон Сини Топаз обетки обетка. Овие сини Обетки Со Топаз се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на круша, Овие Обетки Со Топаз во форма На Круша се деликатно изработени во Бело Злато. Металот 14к Бело Злато нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие обетки за жени прават прекрасен подарок. 1.54 кт Круша Облик Лондон Сина Топаз Обетки Во 14к Бело Злато 1.54 Кт Вкупна тежина Топаз. Круша Облик Природен Лондон Сини Топаз. Обетки со обетки поставени ВО 14к Бело Злато. Сина боја скапоцен камен. Ноември раѓање камен. Скапоцените камења се 7 х 5мм со Поставување На Наклон. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.


Карактеристики на понудата

Слични понуди