• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства SS4692CARC француски булдог Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Сет На Чаша Носителот Автомобил

Каролини Богатства SS4692CARC француски булдог Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Сет На Чаша Носителот Автомобил

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства SS4692 CARC француски булдог Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки кој раса специфични француски булдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој божиќен украсен Автомобилски Подлоги. Овој Сет од 2 Држачи За Чаши За Автомобили Е од колекцијата Каролини Богатства Црвени Снегулки. Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник. Комплет од 2 со овој дизајн. Двата подлоги имаат дијаметар од 2 1/2 инчи и се високи нешто повеќе од 1/4 инчи. Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога вашиот пијалок ќе почне да се топи. Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот! Овој Автомобил Подлоги е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Комплет од 2 со овој дизајн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди