• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Солеил БР15К Роден Тиркизен Племенски Марокански Сив Тепих, 8 'х10'

Солеил БР15К Роден Тиркизен Племенски Марокански Сив Тепих, 8 'х10'

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Одење на етерично чувство во вашата спална соба, трпезарија или дневна соба? Го заслужуваш Космоливиот Килим Џена, вистински. Зачудувачки пример за убавина инспирирана Од Мароко од колекцијата Солеј, овој цврст тепих со мек допир обезбедува сива основа за гулаб што го запира шоуто со навестувања ако е небесно сина, сива од чеша и бела во нејзиниот племенски дијамантски принт. Аловер дијамант племенски печатење во меки и убави тонови. Цврст низок куп со етеричен изглед за надополнување на секоја просторија во куќата. "Создадени со најголема грижа и финост, ние самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени имајќи го предвид вашиот зафатен и бурен живот. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом.


Карактеристики на понудата

Слични понуди