• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Птица-Гатор Стража Пловечки Алигатор Главата Плашиш Канада Гуски Безбедно Гуска Контрола Отвратителен

Птица-Гатор Стража Пловечки Алигатор Главата Плашиш Канада Гуски Безбедно Гуска Контрола Отвратителен

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Лебдечка реплика на алигаторска глава долга 25 заканувачки инчи одбиваат гуски патки птици што јадат риби и мали животни од водните области што ги сакаат без да го расипат изгледот на вашиот имот. Стационарните бувови не работат. Но, Чуварот На Гатор се движи и отскокнува насекаде околу езерцето со ветрот и водата - плус огледалните очи трепкаат на сонце. Птиците мислат дека ги следат за да можат да се приспособат на фиксна шема.- SKU : BRX023 Продадени како 1 Секој. Визуелен плашиш уред за вода. Еколошки безбедно, универзално решение. Одбива гуски и други водни птици.


Карактеристики на понудата

Слични понуди