• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Таинствени Чуда Волшебник Војни Арена Паладин Наспроти Сирена

Таинствени Чуда Волшебник Војни Арена Паладин Наспроти Сирена

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики изградете армија од водни чудовишта Со Шаман Од Крв Од Дептон, Плитки Длабок Повикувач на Плима и Колосален Рак светилник на светлина во свет исполнет со темнина користејќи Светлечка Експлозија, Столб На Праведен Пламен и Смитекол до водените длабочини и поплавете Ја Арената со теренот менувајќи го Плиткото Море Завршете ги вашите противници со моќни Легендарни суштества Како Аландел синиот витез, кракен и касиел штитот на бим-Шалаконтролирајте Ги Плимата И Осеката На Битката со Моќна Опрема Како што се прстенот На Плимата И Осеката, оклопот На скалата Левијатан и мечот на сјајот - шку : Acdd21200 mage wars Арена Паладин Наспроти сирена : возрасен опсег : 14 години и повеќе. 2 играчи. Бидете сирена и командувајте со армија водни чудовишта со Шаман Од Крв Од Дептон, Плитки Длабок Плима И Колосален Рак. Станете светилник на светлината во свет исполнет со темнина како Паладин користејќи Прозрачна Експлозија, Столб На Праведен Пламен и Убод. Изградете сопствена книга со магии за вашиот волшебник со 264 нови картички за да ја додадете во колекцијата На Арената "Волшебнички Војни". Играчите ги донесуваат сите одлуки и не се потпираат на случајни цртежи на картички за да видат какви магии имаат на располагање секој свиок. Волшебник Војни Арена Основни Поставени потребни за игра.


Карактеристики на понудата

Слични понуди