• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Милокс XF-02SN X - Серија Deadbolt

Милокс XF-02SN X - Серија Deadbolt

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Донесете ја возбудата и практичноста за безжичен влез во вашиот дом Со Ќор-сокакот Од Серијата Милокс Х, Сатен Никел. Тоа е директна замена за секој традиционален ќор-сокак, така што не мора да се грижите за поставувањето. Нема повеќе потреба да носите клучеви со вас во бегство или да правите дополнителни клучеви за гостите. Милокс XF-02 SN X-Серија Deadbolt (Сатен Никел) : . Внесувањето на тастатурата без клуч овозможува до 6 корисници на тастатурата, вклучувајќи го и главниот корисник. Позадинско осветлување тастатура. Едноставна постапка за програмирање на тастатурата додава или брише корисници за неколку секунди. Директна замена за стандарден ќор-сокак во вратите 1 1/4"?1 7/8" дебели. Прилагодлив и за левата и за десната врата. Прилагодлива брава со 2 различни поставки за задниот дел од 2 3/8 "и 2 3/4". Звучни тонови за заклучување/отклучување/предупредување за слаба батерија. Користи 4a батерии (не се вклучени). 25-годишна механичка гаранција. 1-годишна електрична гаранција. Ограничена доживотна завршна гаранција. Сатенски никел.


Карактеристики на понудата

Слични понуди