• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Момче Комбинезони, 3-пакет

Хадсон Бебе Момче Комбинезони, 3-пакет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Бебето Хадсон Е Врвен Бренд За Основи На Бебиња Со Стилска Облека, Бања И Постелнина За Бебиња. Хадсон Бебе 3-Пакет Унија Костуми Се Симпатична Бебе Унија Костуми Направени Од 100% Супер Мек Памук За Најмек Допир На Нежна Кожа На Вашето Бебе. Унијата Костуми Се Одлични За Играње Време Забава И Да Ја Задржите Вашето Бебе Во Потрага Симпатична И Престојуваат Топло. Со Копчиња Од Врвот До Дното, Нашите Синдикални Костуми Се Лесни И Исклучени И Супер Погодни За Промена На Пелени. Комплетот Вклучува Три Синдикални Костуми . Направено Со 100% Памук За Блокирање . Совршен Секојдневен Облека Најважен За Вашето Мало Бебе . Прилепувања За Лесно Вклучување И Исклучување И Удобни Промени На Пелени . Машина За Перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди