• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајнарт Гранка На Лисја и Жолти Лимони јас Тропски Врамени Платно Ѕид Уметност Печатење

Дизајнарт Гранка На Лисја и Жолти Лимони јас Тропски Врамени Платно Ѕид Уметност Печатење

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

"Оваа извонредна Гранка Од Жолти Лимони и Лисја Што Ја Врамувам Платнената Уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секој од нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно giclee е отпечатен со мастило со супериорен квалитет, отпорно на бледнее бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена пловечка рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. Карактеристики : . - Стил : Тропски. - Предмет : Храна И Пијалоци, Куќа. - Боја : Жолта. - Памучно платно со врвен квалитет. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. - Лесно За Закачување" овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Памучно платно со врвен квалитет. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди