• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Куче Куќа Колекција Дакел Црн Тен Сад Сушење Мат

Куче Куќа Колекција Дакел Црн Тен Сад Сушење Мат

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.


Карактеристики на понудата

Слични понуди