• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства ЦК4477ЈМАТ Белгиски Грбав Канаринец Среќен Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат

Каролини Богатства ЦК4477ЈМАТ Белгиски Грбав Канаринец Среќен Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати.Каролини Богатства ЦК4477ЈМАТ Белгиски Грбав Канаринец Среќен Божиќ Вратата Мат,Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Божиќ Птици Вратата. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. Не користете средство за чистење што произведува пена. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Можете да користите и машина за перење. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете Мијалник за Напојување. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Овој производ е од колекцијата Среќна Новогодишна Елка Од Богатствата На Каролин и ќе има други координативни производи што можете да ги купите одделно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди