• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Само Уште Пет Минути Фраза За Видео Игри На Детето Дизајнирана Од Ангела Никеас

Ступел Индустрии Само Уште Пет Минути Фраза За Видео Игри На Детето Дизајнирана Од Ангела Никеас

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Ангела Никеас.


Карактеристики на понудата

Слични понуди