• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; снимено Рамо до рамо; Гилдан Менс Дрибленд 5,6 мл., 50/50 Маица 3 Пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди