• Најдобра цена
  • Неодамнешно
18 18 5 Сол И Бибер Кафеава И Бела Крпеница Кравјо Перница

18 18 5 Сол И Бибер Кафеава И Бела Крпеница Кравјо Перница

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Нашата класична, бела декоративна перница од говедска кожа е кадифена, подлога од микросуед, вметната поли-пополнете и природно нежна и мазна грамада, опремена со Прамени. Значителен квадратен облик од 18" Х 18 " е лесен за носење, совршен за стратификувани со други модерни украсни перници : долготрајно производство и траен дизајн. Оваа прекрасна, бела декоративна перница од крава е без пестициди и една од нејзините верзии, додавајќи раскошен текстурален елемент и вечен стил во секоја просторија. Ние професионално шиеме декоративна перница од бела говедска кожа од извонредна 100% вистинска говедска кожа. Богата сол и бибер бела крава декоративна перница исечете ја и шијте ја рачно, а не направена од машина. Делот за патент е скриен и доволен за големина за вметнување перница после миење. Нашата декоративна перница од бела крава е без напор соодветна со секој декор на просторијата, каучот, автомобилот или канцеларијата. Машина за перење на ладна температура, сушење на линија, држете се подалеку од топлина, неизбеллива, без железо, хипоалергично. Бидејќи станува збор за рачно тафтуван производ, големината или бојата може малку да варираат. Препорачавме професионално хемиско чистење за да ја зачуваме мекоста и перформансите на модерната декоративна перница, бидејќи обоените бои може да исчезнат. 18" Х 18" Х 5" Сол И Бибер Кафеава И Бела Крпеница Кравјо Перница.


Карактеристики на понудата

Слични понуди