• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нулум Машина Направи Робин Бушава Област Килим или Тркач

Нулум Машина Направи Робин Бушава Област Килим или Тркач

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Изработени од 100 проценти полипропилен и машински изработени, овие луксузни теписи ќе донесат гламур во секоја просторија. Нулум Машински Изработен Робин Бушав Тепих Или Тркач : машински изработен Во Турција. Направено од 100 проценти полипропилен. Мулти. Латекс поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди