• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Миленичиња прва НФЛ Лос Анџелес Полначи тим Униформа Онуси ПАJАМА ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ДОГОВИ И КАТИ - лиценциран, дише, кучиња фудбалски каросерија - мало

Миленичиња прва НФЛ Лос Анџелес Полначи тим Униформа Онуси ПАJАМА ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ДОГОВИ И КАТИ - лиценциран, дише, кучиња фудбалски

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Линија суво. Машинско миење ладно. Има аспиратор со печатено лого, отвор за вашиот поводник и затворање на велкро за лесно облекување. Карактеристики : Официјално лиценциран во НФЛ!. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Не печатење со железо. Името на тимот и логоата се отпечатени за да се направи оваа извонредна облека за миленичиња. Направено со памучен поли за максимална удобност со затворање на велкро за лесно вклопување. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. NFL ткаени џок -ознака за персонализација .


Карактеристики на понудата

Слични понуди