• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фурхавен Кревет За Миленичиња

Фурхавен Кревет За Миленичиња

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Не избелувајте. Рачно или машинско перење одделно; ладна вода. Притиснете вишок вода од мат. Џамбо : 45 "х 30" х 6 "(висината на пената е 2,5" во центарот и 6" на рабовите).Дајте му на вашиот најдобар пријател удобност и поддршка што им е потребна Со Кадифен Луксузен Кревет За Миленичиња фурхавен Минки. Гигант : 58 "х 42" х 9 "(висината на пената е 5" во центарот и 8 " на рабовите).


Карактеристики на понудата

Слични понуди