• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Астор Тексас Женски Помлади ' Високи Фармерки За Глуждот

Астор Тексас Женски Помлади ' Високи Фармерки За Глуждот

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Изработени во удобна ткаенина за ласкаво вклопување, поздравете ги вашите нови омилени фармерки од Астор Тексас. Овие фармерки за глуждот со висок струк ги гушкаат вашите облини и се движат со вас кога сте во движење. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина 7. Висок пораст; должина на глуждот. Затворање на копчето со патент мува. Предни и задни џебови. 72% Памук/27% repreve® Полиестер/1% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Помлади ' Висок Половината Глуждот Фармерки Од Астор Тексас.


Карактеристики на понудата

Слични понуди