• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црн Пантер Бебе И Дете Графичка Маица, Големини 12М-5Т

Црн Пантер Бебе И Дете Графичка Маица, Големини 12М-5Т

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Ова дете момче Црн Пантер маица со кратки ракави има графички детали за отпечатоци од екранот со собирање и меко чувство на раката. Деколте има 1х1 ребро и етикета со печатена лента. маица со кратки ракави. машина за перење. ИЗРАБОТКА ЦВЦ Дрес 60% Памук 40% Полиестер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди