• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум-обложена Текстура Круг Пост Обетки

Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум-обложена Текстура Круг Пост Обетки

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Прикажете го вашиот личен стил со носење на овие обетки со обетки од родиум обложени со сребрен круг. Овие обетки имаат брилијантни текстурирани детали за шармантен изглед и се обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад. Овие обетки сигурно ќе ве направат модерен трендсетер.Метална Тежина : 10,53 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Круг Обесени Обеткивеч За Накит : Текстурародот : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Сребрена Боја На Сребро : Бели Димензии : 41мм х 24мм лесен вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Текстура, Родиум, Шупливи, Пост и Притисни Назад.


Карактеристики на понудата

Слични понуди