• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханес Оригинали Женска Исечена Маица, Памучна Бела Л

Ханес Оригинали Женска Исечена Маица, Памучна Бела Л

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ од ОСНОВНИТЕ Изработени ОД памук одгледуван ВО САД, оваа женска исечена маица Ханес Оригинали комбинира лежерен стил и целосна удобност. Акцентирано со класично ребресто деколте на екипажот, маичката со кутии со кратки ракави има конструкција со двојна игла за дополнителна цврстина. Паднатото рамо нуди опуштено вклопување, а истовремено ви овозможува лесно движење. Никогаш нема да сакате да ја соблечете оваа спортска маичка-благодарение на нејзината удобна, мека изработка. Спарете го ова со вашите омилени високи шорцеви или хеланки за да ја истакнете половината. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена од памук од рингшпун од САД за целодневна удобност. РЕБРЕСТИ ДЕТАЛИ-Се Одликува со ребрести јака на вратот со задна лента за вратот. ПАДНАТОТО рамо-Паднато рамо обезбедува опуштен изглед и дополнителна подвижност. ШИЕЊЕ СО ДВОЈНА ИГЛА-Цврсто шиење со двојна игла на полите и ракавите. ИСЕЧЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Класичен исечен стил хитови веднаш над вашиот природен струк. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на овој женски кроп топ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија. ЦЕЛИОТ памук : 100% памучен дрес со прстен е супер мек и удобен. ОДГЛЕДУВАНИ ВО САД : Направени Со одржливо одгледуван памук добиен од Американски фарми. РЕБРЕСТА ЈАКА : Вратот На Екипажот со задна лента за вратот. ПАДНА РАМО : за опуштен изглед и дополнителна подвижност. ИСЕЧЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Удира веднаш над вашиот природен струк. КВАЛИТЕТ НА ХАНЕС : Шиење Со Двојна игла на полите и ракавите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди