• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајн на „Целосна месечина ноќ во облачно небо vi 'наутички и крајбрежен врамен платно wallиден уметност печатење

Дизајн на „Целосна месечина ноќ во облачно небо vi 'наутички и крајбрежен врамен платно wallиден уметност печатење

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

"Оваа исклучителна полна месечина во облачно ноќно небо VI врамено платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност Giclee Canvas Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Наутички и крајбрежен. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди