• Најдобра цена
  • Неодамнешно
43 Класа Криви ШИРОК екран WQHD PLS Панел 3, 1, Монитор-LC43J890DKNXZA

43 Класа Криви ШИРОК екран WQHD PLS Панел 3, 1, Монитор-LC43J890DKNXZA

 
DEN 12799.84

Количина на стоки
Достапно

5ms Одговор Време. Оптимизиран Приказ : држачот за вртење/навалување и прилагодување на висината ја нудат целата флексибилност што ви е потребна за да го поставите екранот за максимална удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди