• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Плод На Разбој Машки И Големи Машки Дише Мрежа Плетени Пижами Панталони

Плод На Разбој Машки И Големи Машки Дише Мрежа Плетени Пижами Панталони

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Овие Плодови На Машките Плетени панталони за Дишење со Разбој нудат крајна мекост и удобност за спиење . Леснотијата на еластичниот струк на врвката и ткаенината за истегнување овозможува целодневна удобност. Погодноста на страничниот џеб на цвест е совршен додаток на секој мрзлив ден низ куќата. Ткаенината помага да се отстрани влагата за да бидете суви и удобни во секоја клима. Никогаш нема да сакаш да ги соблечеш. Овие се мора да имаат во секоја фиока за облека за спиење! Плод На Разбој Машки Дише Мрежа Плете Спиење Панталони. Машката мрежеста плетена полиестерска и памучна ткаенина за панталони за спиење овозможува протокот на воздух да ве одржува топли и суви еластични ткаенини за влечење на страничните џебови на шевовите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди