• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црвен И Зелен Костим за Туту на миленичиња

Црвен И Зелен Костим за Туту на миленичиња

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Ако го барате вистинскиот изглед за вашиот крзнен пријател Оваа Ноќ на Вештерките или сакате шарена облека За празничен настан Црвениот И Зелениот Туту Костим На Миленичето е совршено прилагоден! Постојат неколку модели за избор, така што сигурно ќе го добиете вистинскиот изглед за вашето семејно милениче! Црвениот И Зелениот Туту Костим на миленичето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди