• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тешки 18 Дуфл Торба-Маслиново

Тешки 18 Дуфл Торба-Маслиново

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Исток Запад Сад кеси За Дуфли се добро изградени од полиестер со висока густина кој обезбедува издржливост и долговечност при секојдневна употреба. Совршена и сигурна спортска торба за вежбање, торба за одмор, спортска опрема, пакет за патување или едноставно; удобен и идеален избор за секојдневни активности. Прилагодлив и отстранлив обложен ремен за рамо за удобност и Двојни Рачки за лесно носење дневни работи. Моле Ремен Систем На Страни, Поместени/Прилагодливи Ремени За Рамо и Главен Џеб За Отворање Во Форма На буквата У.


Карактеристики на понудата

Слични понуди