• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Единствени договори за контраст на платформата на жените, ткаени каишлички пета од пета

Единствени договори за контраст на платформата на жените, ткаени каишлички пета од пета

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Овие класични клинови сандали додаваат допир на мода на вашата дневна облека. Дизајнот за спроведување во боја може да потенцира чувство на разиграност, што е многу погодно за работа или излегување. Совпаѓањето со вашиот омилен фустан, кратко здолниште или чевли ќе ве натера да изгледате помодерно и симпатично. Единствени договори за платформа за женски платформа, ткаени каишлички клинови, потпетици, сандали платформа за клинови. Ткаена лента. Тока. Отворен пети. Боја на контраст. Табела со големина (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Должина на стапалото висина на потпетицата висина на платформата6 - - 4 - 36 9 - 3 7/8 1 7 5 - 37 9 3/8 - 3 7/8 17,5 - 5.5 38 9 1/2 - 3 7/8 1 8.5 - 6,5 39 9 5/6 - 3 7/8 19 7 - 40 10 - 3 7/8 - - 110 8 - 41 - - 10 1/3 - 3 7/8 1.


Карактеристики на понудата

Слични понуди