• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарен сребрен Стерлинг Сребрен Родиум обложен Црн Слатководен Култивиран Бисерен Ѓердан

Примарен сребрен Стерлинг Сребрен Родиум обложен Црн Слатководен Култивиран Бисерен Ѓердан

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Позајмете елеганција на вашиот изглед со овој брилијантен бисерен ѓердан. Одликувајќи се со впечатливи црни слатководни бисери од 5-6 мм низ целата должина, овој ѓердан е совршен за секојдневно носење. Дајте си софистициран талент со овој ѓердан долг 18 инчи поврзан со стерлинг сребрен бисер затворач за безбедност.Метална Тежина : 0,42 Грама Накит Тип : Финетип : Бисер Ѓердан Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Бисер Метал : Стерлинг Сребрена Боја : Белдимензии : 18-инчен x 6mm Solid Pearl Детали : Тип : Слатководна Култивирана Бисерна Боја : Црн Облик : Тркалезна Големина : 5-6mmquanty : 67 вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Канада Полиран, Сребро, Слатководен Култивиран Бисер, Бисер Затворач, Црн, Цврст.


Карактеристики на понудата

Слични понуди