• Најдобра цена
  • Неодамнешно
РОУЕНТА ЗД Нетоксичен Комплет За Чистење Плочи Од Нерѓосувачки Челик За Пегли За Пареа

РОУЕНТА ЗД Нетоксичен Комплет За Чистење Плочи Од Нерѓосувачки Челик За Пегли За Пареа

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно

Комплет За Чистење На Железо роуента Име На Брендот : Тип На Производ Роуента : Комплет За Чистење На Железо нетоксичен *Ги Елиминира сите остатоци од текстил и скроб *Компатибилен за сите модели На Roента : Пегли и генератори на Пареа. Оддел-ДОМАЌИНСТВА/АПАРАТИ. mdse Class-ЖЕЛЕЗА. продгрупа-СИТЕ ПЕГЛИ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди