• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Роберт Симонс Едноставно Симонс XL Четка, Природни Влакна, Филберт, 30

Роберт Симонс Едноставно Симонс XL Четка, Природни Влакна, Филберт, 30

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа четка содржи природни влакна, идеални за сликање со масло и акрилик или нанесување гесо и лак. Линијата Едноставно Симонс нуди одлични перформанси и вредност; ЧЕТКАТА XL е совршена за нанесување големи количини на боја, сликање на големи платна и создавање мурали на отворено. Разновидна, голема четка. Голема вредност. Традиционална изработка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди