• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Среќен Ноќта На Вештерките Џек-О-Фенер Празник Сликарство Бела Рамка Уметност Печати Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Среќен Ноќта На Вештерките Џек-О-Фенер Празник Сликарство Бела Рамка Уметност Печати Ѕид Уметност

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото дело Се Однесува На : Фабрика, Ноќта на Вештерките, Тиква, Сезонски, Ботанички, Џек-о-фенер, Пајакова Мрежа, Среќен Ноќта на Вештерките. Дизајн На Стефани Воркман Марот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди