• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Jhpkjgo диво зајдисонце шумски пејзаж нов дизајн мажи маица планинска мечка премија памучна маичка за мажи за мажи Нова маичка памук

Jhpkjgo диво зајдисонце шумски пејзаж нов дизајн мажи маица планинска мечка премија памучна маичка за мажи за мажи Нова маичка

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

JH Применлива сезона : Пролет и лето. Применлива сцена : Патување. Место на потекло : Кина (копното). Тип на ткаенина : Бродот. Худ : Да. Тип на шема : Кран. Стил на ракав : Редовно. Јака : вратот на екипажот. Материјал : Памук. Стил : Фитнес. Должина на ракавот (CM) : Кратко. Потекло : Кина на копното. Пол : мажи. Тип на врвови : Теи. Тип на ставка : Врвови. Карактеристики : Еко-пријателски, меки, удобни, а не намалени. Материјали : 100% премија памук, памук ,. ЕУ/САД Достапна големина : XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL. Бои : црна, бела, жолта, сина, зелена, морнарица, .. сопствена боја. Стил : Кинески стил/Англија стил/Јапонија Стил/готски стил/стил на панк/гроздобер стил. Продажба на големо/капнување/обичај : Поддршка. Сезона : Пролет, лето, есен, зима. Возраст : Мажи жени возрасни момци младинско девојче момче студент татко татко мајка. Прилагодени подароци за роденден : Поддршка. Мода : Обичен, хип -хоп, мода, Харајуку, естетски, Камисас, Јапонија аниме, манга. Тип : Налепници за термички трансфер, слики, отпечатоци, слика, графички. Измијте ја типот : миење на рацете / миење на машината. Sku : Id.


Карактеристики на понудата

Слични понуди