• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски зимски моден џемпер врвен долг ракав половина патент Елегантен џемпер за џемпер со цврста боја џемпер врвни блузи

Женски зимски моден џемпер врвен долг ракав половина патент Елегантен џемпер за џемпер со цврста боја џемпер врвни блузи

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Изработено е од мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив на вашето секојдневно носење.65' 'Sleave : 52cm/ 20.98''Size : L САД : 10 Велика Британија : 12 ЕУ : 40 биста : 108cm/42.


Карактеристики на понудата

Слични понуди