• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Nuloom Print Leopard Runner reck, 2 '6', темно сива

Nuloom Print Leopard Runner reck, 2 '6', темно сива

 
DEN 658.88

Количина на стоки
Достапно

Прошетајте на дивата страна со овој неверојатно дизајниран килим за печатење на леопард. Создадете кохезивен изглед во вашата дневна соба или спална соба со спарување на печатени перници со овој килим. Стаклото на врвот на стаклото и мебелот за злато додава елегантен допир на вашиот простор. Nuloom Leopard Print Area Rugmachine Mademade in Turkeymaterial : 100% полипропилен -повраќање : лизгање на јута : вродени простории : дневна соба, трпезарија, спална соба, ходник, влез, ден, кујна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди