• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштеда на падот до 50% попуст од прстенот Стерлинг емајл череп дво-тон капе дијамантски легура Панк накит подароци за семејство на дозвола

Заштеда на падот до 50% попуст од прстенот Стерлинг емајл череп дво-тон капе дијамантски легура Панк накит подароци за семејство

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

[Најдобар подарок] Подарок за, жени, девојчиња, сопруги, ќерки, пријатели, девојки, најдобри пријатели, итн.Добредојдовте во нашата продавница. Целата е убава и симпатична, сите детали за дизајнот се одлични, а зборовите внатре ги изразуваат вашите. [Дијамант дизајн] Можете да и дадете на секоја неверојатна дама сентиментално изненадување. [Совпаѓање] : Прстените за жени, прстени Поставете за жени Grils мажи што можат да се користат во различна пригода во забави, венчавки, секојдневен живот, работа, училиште, празник итн. Преносно е, не е лесно да се лизне и не алергично во долгорочен контакт со кожата. Ве прават повеќе шармантни секој ден . Ако има некој проблем, ве молиме слободно контактирајте не. [Лична употреба и подарок] : Совршен за лична употреба, или како семејство на подароци, lубовник, пријатели, соработници на роденден, Божиќ, Денот на Велигден, Нова Година, Денот на Ноќта на вештерките и Индепенденцијата итн., Или исто како и изненадување Да потсетиме на таа посебна личност колку сте грижливи и вие! [Совети за складирање] За да обезбедите животен век на вашите електро -пополнети предмети, чувајте го вашиот накит на суво, темно и ладно место, како што е запечатена кутија и обидете се да избегнете да ги триете електроелектираните предмети заедно или да избегнете производи за чистење во контакт и парфеми .


Карактеристики на понудата

Слични понуди