• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Едноставни модерни ленти црно -бели едноставни завеси за бран за кујнски спална соба за третман на прозорци за дневна соба драпе

Едноставни модерни ленти црно -бели едноставни завеси за бран за кујнски спална соба за третман на прозорци за дневна соба драпе

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Поставени панели : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели. Овие завеси се лесни за виси со големи громи што можат да се лизгаат преку која било стандардна шипка за завеси. Максималната ширина е 52 ”и тие се достапни во три различни должини - 63”, 84 ”& 95.” .волно користете за : . -Протирајте го вашиот мебел, подови и уметнички дела од хаос на сонцето . -исто и интересни обрасци можат ефикасно да ја декорираат просторијата . -Кан филтер заслепувајќи сончева светлина и оставете во мека светлина . -иквентен и елегантен изглед, додавајќи стил на вашиот Соба . -Завесите сè уште можат да ви обезбедат приватност . -Тоа може да се постави во домот како декорација, а исто така е идеален избор за подароци . -Ков тинејџерски декор за возрасни деца, погоден за спална соба за дневна соба Кујна гостинска соба за деца од одмор дома или однесете го за RV патувања . -Изработено од висококвалитетна 100% полиестерска ткаенина. Тие можат да бидат надарени на мајка ти, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга и друга сакана. 【Блокирање на светлина】 -Блак панели за завеси за блокирање на сончева светлина, УВ зраци, намалување на надворешната бучава и обезбедување на целосна приватност во која било просторија. Долготрајни смели бои и јасна слика. Не е тотална завеса за затемнување, но доволно за да се задржи добра количина на сончева светлина. Кој може да ја заштити вашата приватност, да ја разубави вашата соба и да го зголеми чувството за дизајн . 【Заштеда на енергија】 наши изолирани завеси Помогнете да ја балансирате вашата собна температура со спречување на летна топлина или зимска студ да влезе во вашата соба. Идеално за заштеда на пари на сметки за енергија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди