• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Калгари пламен 28 16 Врати се со мат од вратите на билетите

Калгари пламен 28 16 Врати се со мат од вратите на билетите

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Трансформирајте го вашиот личен простор кога ќе го додадете овој пламен на Калгари 28 "x 16 " Врати се со билети од врата во вашиот дом или канцеларија. Овој мат стапици со нечистотија и вода за да ги одржите вашите влезови чисти и има печатени графики на Калгари Флејм за да се осигура дека лојалноста на вашиот тим е секогаш на целосен приказ. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Мери приближно 28 '' x 16 ''. Официјално лиценциран. Увезени. Сублимирана графика. Материјал : 100% пластика. Поддршка отпорна на лизгање. Отпорен на мувла.


Карактеристики на понудата

Слични понуди