• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Brinley Co. Womensенски клин со отвор за глуждот

Brinley Co. Womensенски клин со отвор за глуждот

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Влезете во задебелен нов дизајн со пумпата Савита од Бринли Ко. Овој бујно кожен изглед на кожа создава прекрасно уникатна силуета со отворен дизајн на пети и клин. Капичето за глуждот Crisscross додава малку димензија на овој совршен клин. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди