• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Gubotare фармерки жени со високи женски фармерки со високи половини од пламен со високи половини лабави вклопени обесправени истегнати тексас панталони

Gubotare фармерки жени со високи женски фармерки со високи половини од пламен со високи половини лабави вклопени обесправени

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Womenените случајни удобни литературни везови еластични високи половини сечење панталони фармерки на женски жени, обични удобни литературни везови, еластични високи половини, сечење на панталони. Материјал : Полиестер, памук. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 380g. Големина на пакетот : 35x30x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Совршена фузија на стил и удобност : Доживејте совршена фузија на стил и удобност со нашите класични хеланки на тексас на капри; Изработена од премиум мешавина од памук, полиестер и спандекс, овие хеланки нудат ласкаво. Автентично чувство на тексас со целодневна удобност : Прегрнете го автентичното тексас чувство во комбинација со целодневната удобност на хеланките; Нашите капри џегингс имаат ткаенина за истегнување, предни џебови, мува и вистински џебови за грб за без напор стилски изглед. Софистициран и модерен ансамбл : постигнете софистициран и модерен ансамбл со нашите класични носачи на каприци со џебови; Овие хеланки надополнуваат различни врвови и чевли, додавајќи стил и погодност со нивните функционални џебови. Модерни и функционални : Останете модерни и функционални со нашите хеланки на Капри со удобни џебови; Носете ги вашите најважни работи без напор додека останувате удобно и тренд. Совршено вклопување за секој тип на тело : Пронајдете ја вашата совршена форма со нашите класични хеланки на тексас на капри, достапни во различни големини, вклучително и плус големини; Излезете со доверба, бидејќи овие хеланки ласкаат секој вид на тело, нудејќи и стил и удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди