• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шарени точки копчиња за кујнски кабинет шкаф, фиока за фиоки за книги, влече рачки околу декор за дома

Шарени точки копчиња за кујнски кабинет шкаф, фиока за фиоки за книги, влече рачки околу декор за дома

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно

Држете ја оваа страна цврсто. Едноставно пронајдете ја позицијата каде што сакате да инсталирате и вежбате дупка. Совршено за декорација : Направено од висококвалитетен црн ABS материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го осветлат вашиот антички мебел и ќе му дадат на вашиот дом личен допир. WIDE RANGE OF USE : Our kitchen cabinet knobs are perfect for drawers, closets, cabinets, dressers, Бањи, книги, ноќни часови, кутии за решетки за накит и складирање на фиоки и повеќе, што го прави едноставно и лесно за вас да отворите и да ги затворат фиоките. Се забележува на секој квартал инч, па едноставно одлучете кој изрез да го користите. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или предметот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување) .


Карактеристики на понудата

Слични понуди